Turske serije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sen Benimsin-Ti si moja

Go down

Sen Benimsin-Ti si moja Empty Sen Benimsin-Ti si moja

Порука by Turske serije Sun Jun 21, 2015 5:29 pm

Sen Benimsin-Ti si moja Sen10

Ejder,najmladji sin porodice Jenilmezler,zavrsava skolu i njegova duznost je da se vrati kuci u Bursu.Na povratku kuci on slucajno srece Nagme,pijanistkinju koja dolazi u Bursu na koncert.
Njih dvoje se zaljubljuju jedno u drugo.Oboje stavljaju na stranu planove koje njihove porodice imaju za njih.Nagme ulazi u svet o kome ne zna nista,i ocekuje srecan zivot,ali ona zapravo postaje nezeljena snaha.Da stvar bude gora,Ejder ima tajne o svojoj proslosti,koje predstavljaju prepreku ovom braku.Nagme,bez obzira koliko je zaljubljena shvata da nece biti srecna u ovoj kuci.Ona napusta Ejdara.Ali,odlazak nije tako lak,u cilju da spasi neciji zivot,ona je promorana da se vrati u toj kuci.

Glume: Gökhan Keser , Rüveyda Öksüz, Dila Danışman, Musa Çiçek, Burak Sergen, Seda Akman, Ruhi Sarı, Güven Hokna, Umay Anadolu Kaboğlu, Beste Yelken, Gizem Denizci, Birsen Dürüllü, Mesut Özkeçeci, Buket Dereoğlu, Özgül Kavruk
Redatelj: Kudret Sabancı
Turske serije
Turske serije
Admin

Posts : 16
Join date : 19.06.2015

https://svetturskihserija.forumsc.net

Назад на врх Go down

Sen Benimsin-Ti si moja Empty Re: Sen Benimsin-Ti si moja

Порука by Turske serije Fri Jun 26, 2015 12:40 pm

Sazetak 2. epizode serije Sen Benimsin/Ti si moja:
Prisustvo Elvan razdvaja Ezdera i Nagme.Nagme je svatila da je napravila veliku gresku nakon sto je spasila Elvanin zivot i dovela je kuci.Bereket cini sve da Nagme ode i da Elvan kao nevesta dobije pravi tretman.Elvan zajedno sa Bereket pune glavu Nagme njihovim lazima.Uprkos cinjenici da svako zeli da razdvoji Ezdera i Nagme,ljubav pobedjuje.Oboje shvataju da ne mogu jedno bez drugog.Ezder zeli da objavi svima da se ozenio,ali istina koju Ezder ne zna moze da unisti sve.
Turske serije
Turske serije
Admin

Posts : 16
Join date : 19.06.2015

https://svetturskihserija.forumsc.net

Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму