Turske serije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalbim Ege'de Kaldı/Srce mi je ostalo kod Egejskog mora

Go down

Kalbim Ege'de Kaldı/Srce mi je ostalo kod Egejskog mora Empty Kalbim Ege'de Kaldı/Srce mi je ostalo kod Egejskog mora

Порука by Turske serije Mon Jun 22, 2015 4:35 pm

Iako su Zelis i Mustafa potpuno razlicite licnosti, postoji nesto sto ih spaja. A to je prabaka Iraz. Iraz je 1970. godine, usled zemljotresa usvojila dve devojcice. Kada su odrasle, udala ih je za dva dobra mladica. Medjutim, dva suraka su vremenom postali neprijatelji. Razlog njihovog neprijateljstva je novac.
Baka Nine ima ideju kako da okonca to neprijateljstvo. Ona zeli da venca decu iz te dve porodice, Zelis i Mustafu. Tako ce baka Nine svo voje nasledstvo ostaviti Mustafi i Zelis. Njih dvoje će biti vencani samo na papiru. Radice sve sto je u njihovoj moci da se razvedu, ali vremenom ce se zaljubiti jedno u drugo i tok price ce se promeniti.

Glume:Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Hülya Böcekli, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akan, Yeliz Akkaya, Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün
Redatelj: Ömer Uğur – Eray Koçak
Kalbim Ege'de Kaldı/Srce mi je ostalo kod Egejskog mora Kalbim10[/url][/img]
Turske serije
Turske serije
Admin

Posts : 16
Join date : 19.06.2015

https://svetturskihserija.forumsc.net

Назад на врх Go down

Kalbim Ege'de Kaldı/Srce mi je ostalo kod Egejskog mora Empty Sazetak 1. epizode serije Kalbim Ege'de Kaldı/Srce mi je ostalo kod Egejskog mora:

Порука by Turske serije Mon Jun 22, 2015 4:36 pm

Sa jedne strane Zelis,a sa druge strane student Mustafa,dolaze u sareni svet Istanbula.Ovaj susret ce se pretvoriti u nocnu moru za njih.Nikada nisu pomislili da ce biti zajedno,jer imaju potpuno odvojene puteve,ali dobijaju cudno pismo od bake Iraz.Seljani koji ne poznaju ovaj dvojac naci ce se u igri koju niko ne moze da zamisli.Volja bake Iraz,pritisak porodice i ogromno bogatstvo promora ih da igraju ovu igru braka.Prava zabava za celo selo pocinje.
Sreda 24.06.2015,Kanal D,20:00.
Turske serije
Turske serije
Admin

Posts : 16
Join date : 19.06.2015

https://svetturskihserija.forumsc.net

Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму